Zielone dni: beguine

Zgłoszenie do artykułu: Zielone dni: beguine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Zielone dni: beguine Żalski, Artur (muzyka)
Młynarski, Wojciech (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żalski Artur, Młynarski Wojciech Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; saksofon: alt. Es, tenor. B; gitarę; kontrabas; trąbkę B.

Tytuł:

Pantofelki warszawianki: rumba Tyszkowski, Jerzy (muzyka)
Laskowski, Janusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Tyszkowski Jerzy, Laskowski Janusz Obsada instrumentalna: Na fortepian; głos C; saksofon: alt. Es, tenor. B; gitarę; kontrabas; trąbkę B.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, z. nr 59

Data wydania:

1968 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

luty 1968

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1968 : 119

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 7 luźnych kart o wymiarach 25 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.