Weź klucz: slow-rock

Zgłoszenie do artykułu: Weź klucz: slow-rock

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Weź klucz: slow-rock Zdoliński, Eugeniusz (muzyka)
Łebkowski, Mirosław (słowa)
Nowicki, Edmund (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Zdoliński Eugeniusz, Łebkowski Mirosław, Nowicki Edmund Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Tytuł:

Wiosna nie wiosną: jump Januszko, Andrzej (muzyka, instrumentacja)
Kołaczkowska, Helena (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Januszko Andrzej, Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, 72

Data wydania:

1969 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

lipiec 1969

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1 (druk)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1969 : 681

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.