Utwory z repertuaru Skaldów: na zespół gitarowy (instr. B i Es, f...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Utwory z repertuaru Skaldów: na zespół gitarowy (instr. B i Es, fortepian – ad lib.) Zieliński, Andrzej (opracowanie)
Trzetrzewińska, Irena (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Zieliński Andrzej Obsada instrumentalna: Na zespół gitarowy (instr. B i Es, fortepian – ad lib.).

Seria:

Rytmy Młodych, 3

Data wydania:

1967 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1967

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

ISBN:

PWM 6348

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 791

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 40 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm, wiele liczbowań. Na drugiej stronie obwoluty znajduje się zdjęcie zespołu Skaldów. Publikacja została oddana do druku 25 września 1967 r. Zawiera opracowania muzyczne i teksty utworów:

Daleka pustynia,

Jarmark,

Zabrońcie kwitnąć kwiatom,

Jutro odnajdę ciebie,

Między nami morze,

Nie chcę odejść.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.