Prymityw i...

Zgłoszenie do artykułu: Prymityw i...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Prymityw i... Żmuda, Andrzej (wybór, opracowanie)
Staszczyk, Zygmunt (słowa)
Majchrzak, Maciej (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Staszczyk Zygmunt, Majchrzak Maciej, Żmuda Andrzej Uzupełnienie: teksty piosenek Zygmunt Staszczyk ; muzyka Maciej Majchrzak [i in. ; wybór, oprac. edytorskie, wywiady i komentarze Andrzej Żmuda]

Seria:

Antologia Polskiego Rocka

Data wydania:

1995

Miejsce wydania:

Warszawa: „Ad Oculos”

ISBN:

83-901534-7-5

Typ publikacji:

biografia

Infomacje

Monografia zespołu oraz biogramy solistów i muzyków formacji. Ponadto teksty, nuty (prymka z zapisem funkcyjnym) najpopularniejszych piosenek repertuaru pierwszych trzech płyt, kalendarium, fragmenty wywiadów, a także recenzji prasowych.