Aria „U wielkich bogaczów i panów” : z opery „Telemak Królewicz I...

Tytuł właściwy:

Aria „U wielkich bogaczów i panów” : z opery „Telemak Królewicz Itaki”

Tytuł oryginalny:

Arya : U wielkich Bogaczow y Panow : z Opery Telemak Krolewicz Itaka : z Muzyką P: Hoffmeister

Obsada instrumentalna:

Na głos z fortepianem.

Data powstania:

Miejsce powstania:

Gatunek muzyczny:

aria

Typ/rodzaj:

rękopis: kopia nieznanego autora

Biblioteka Jagiellońska. Muz. 2011 : (784)

Informacje dodatkowe:

Rękopis obejmuje 4 nienumerowane strony, w tym 1 niezapisana, o wymiarach 22,5 x 34,5 cm. Dokument pisany czarnym piórem na papierze czerpanym. Manuskrypt oprawiony z innymi ariami i utworami instrumentalnymi w twardą okładkę o wymiarach 24,5 x 35 cm z dodanymi stronami z przodu i z tyłu. Zbiór składa się z utworów pisanych przez różnych kopistów.