Aria „U wielkich bogaczów i panów” : z opery „Telemak Królewicz I...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł właściwy:

Aria „U wielkich bogaczów i panów” : z opery „Telemak Królewicz Itaki”

Tytuł oryginalny:

Arya : U wielkich Bogaczow y Panow : z Opery Telemak Krolewicz Itaka : z Muzyką P: Hoffmeister

Obsada instrumentalna:

Na głos z fortepianem.

Data powstania:

-

Miejsce powstania:

Warszawa

Gatunek muzyczny:

aria

Typ/rodzaj:

rękopis: kopia nieznanego autora

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska. Muz. 2011 : (784)

Informacje dodatkowe:

Rękopis obejmuje 4 nienumerowane strony, w tym 1 niezapisana, o wymiarach 22,5 x 34,5 cm. Dokument pisany czarnym piórem na papierze czerpanym. Manuskrypt oprawiony z innymi ariami i utworami instrumentalnymi w twardą okładkę o wymiarach 24,5 x 35 cm z dodanymi stronami z przodu i z tyłu. Zbiór składa się z utworów pisanych przez różnych kopistów.

Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.