A zbieraj sie do ślubu

Zgłoszenie do artykułu: A zbieraj sie do ślubu

A zbieraj sie do ślubu

A zbieraj sie do ślubu, po cie Jasio przyjechał

Klasyfikacja:

pieśń ludowa

1. Piosenki z krakowskiego, s. 41.
Publikacja nie zawiera informacji na temat autora tekstu oraz muzyki utworu. Źródło piosenki: Radwan, pow. Dąbrowa Tarnowska. W związku ze zmianami w administracyjnym podziale kraju istnieje możliwość dezaktualizacji informacji.

2. http://www.ispan.pl.
Zbiory Fonograficzne Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk; wykonawca: Karolina Orszulak; data zapisu: 06.12.1950.