Człowieku co się z tobą dzieje

Zgłoszenie do artykułu: Człowieku co się z tobą dzieje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Kiedyś przez drogę przebiegł mi dziki, płowy kot

Wtedy to właśnie zrozumiałem, że wielką szansę mam

Szansę na swą własną drogę, na to by sobą być

Żona wnet przeraziła się

Gdy powiedziałem jej, że nigdy już nie pójdę z nią

Nie, nie pójdę nigdzie z nią

Człowieku co się z Tobą dzieje

Zastanów się

Ale ja już byłem tam skąd tylko dziki kot

Właśnie ten co drogę przebiegł mi

Moją szansą był

Właśnie ten, no właśnie ten

Człowieku co się z Tobą dzieje

Zastanów się[2]

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard.

2. 

http://www.dzem.com.pl.
Oficjalna strona internetowa zespołu Dżem [odczyt: 22.01.2014].