Grunt się tylko nie przejmować

Zgłoszenie do artykułu: Grunt się tylko nie przejmować

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Jak masz zdrowie, olej w głowie,

ręce dwie, to nie jęcz, że ci źle, ty kiepski łbie!

Do człowieka, co narzeka, czuję złość,

Nic nie wart taki gość, fejot, psia kość.

Grunt się tylko nie przejmować i wygodne buty mieć,

hop siup kolego, nie bądź jak zmoczony śledź.

Tylko dobrze się odżywiaj, na zakrętach baczność miej

siup! dobra nasza! śmiej się z sytuacji złej!

Jak masz co wtarajać to jedz ile chcesz, kolego,

Jak musisz pościć, to pość, ale śmiej się z tego!

Grunt się tylko nie przejmować, niech się martwi kto jest kiep,

Koń niech się martwi, on ma znacznie większy łeb![1]