Grunt się nie przejmować: fokstrot

Zgłoszenie do artykułu: Grunt się nie przejmować: fokstrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Grunt się nie przejmować: fokstrot Tytuł oryginalny: Grunt się nie przejmować: fox-trot Daniłowski, Władysław (muzyka)
Tom, Konrad (słowa)
Hoherman, Mieczysław (aranżacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dan Władysław, Tom Konrad Obsada instrumentalna: fortepian, śpiew, skrzypce, mandolina

Seria:

95-Groszowa Biblioteka Przebojów: w układzie na fortepian, śpiew, skrzypce, mandolinę, 37

Data wydania:

1933 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Warszawa: Zakład Graficzny „Pionier” (druk), Józef Konarzewski (litografia, sztych nut); K. Drzewiecki (sztych)

Znak wydawniczy:

L. 7328 I.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933/4 : 964

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 27 na 18 cm. Incipit utworu: Jak masz zdrowie, olej w głowie. Na stronie tytułowej znajduję się fotografia Adolfa Dymszy. Na nagłówkiem zamieszczono informację: Sukces Adolfa Dymszy w filmie „100 metrów miłości”. Wariant tytułu: Grunt się tylko nie przejmować. Fokstrot jest jedną z czterech wybranych melodii z wspomnianego filmu dźwiękowego prezentowanych w tej serii. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz numerów, które ukazały się w tej serii: 1–44.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.