Ty albo żadna

Zgłoszenie do artykułu: Ty albo żadna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Co tu kryć

kocham cię szalenie

twoim być

jesteś mym marzeniem

cudne oczy twe

dziwnie męczą mnie

i na jawie

i we śnie

ah, wiesz

że mnie stale kusisz

mów, co chcesz

moją zostać musisz

serce skradłaś mi

pełzną w smutku dni

więc otwarcie

mówię ci

twój los na jedną stawiam kartę

ty albo żadna, ty albo żadna

tak musi być, bo serce mam uparte

ty albo żadna, ty albo nikt

choć może to twych uczuć nie jest warte

że pragnę cię i to mój spokój tli

twój los na jedną stawiam kartę

ty albo żadna, ty albo nikt.[2]

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://kult.art.pl/
Oficjalna strona internetowa zespołu Kult [odczyt: 26.11.2015].