2.47 Records

Zgłoszenie do artykułu: 2.47 Records

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

2.47 Records

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Informacje

W 2002 r. Bodek Pezda, członek formacji Agressiva 69, powołał do życia wytwórnię 2.47 Records.

Program wytwórni to: szeroko pojęta muzyka alternatywna ze szczególnym nastawieniem na muzykę klubową, elektronikę eksperymentalną, alternative dance, trip hop, electro, industrial, nu jazz, drum & bass oraz inne pokrewne style muzyczne.

Wytwórnia wydaje płyty takich formacji, jak Husky, Őszibarack, Kanał Audytywny, Nun[1], [2].

Bibliografia

1. 

http://muzyka.interia.pl/
Strona internetowa Interia Muzyka [odczyt: 06.03.2017].

2. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogus%C5%82aw_Pezda
Wikipedia, wolna encyklopedia [odczyt: 06.03.2017].