Agencja Artystyczna Klimaty

Zgłoszenie do artykułu: Agencja Artystyczna Klimaty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Agencja Artystyczna Klimaty

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://klimaty.art.pl/

Adres stacjonarny:

ul. Poprawna 65B, 03-984 Warszawa

Informacje

Agencja Artystyczna Klimaty powstała w 2005 r. Prezentuje szeroki wybór programów artystycznych autorstwa Elżbiety Jodłowskiej – spektakle teatralne, musicale, kabarety, recitale.

Pierwszym zrealizowanym spektaklem było „Klimakterium i już!” Elżbiety Jodłowskiej, w reżyserii Cezarego Domagały. Premiera odbyła się w warszawskim Teatrze Rampa 26 października 2006 r. Nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Na stałe zagościł w repertuarze warszawskiego Teatru Capitol. Grany jest również na terenie całej Polski oraz za granicą[1].

Bibliografia

1. 

http://klimaty.art.pl/.
Strona internetowa Agencji Artystycznej Klimaty [odczyt: 21.03.2017].