Zgłoszenie do artykułu: S.D.C

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

S.D.C

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.sdc-nexo.pl/

Informacje

Agencja artystyczno-fonagraficzna Stage Diving Club (S.D.C.) została założona w 1991 r. w Poznaniu przez Roberta Friedricha.

Początki działalności to organizacja tras koncertowych zespołu Acid Drinkers i Flapjack, oraz prace nad produkcją i wydawaniem płyt. Największym sukcesem wydawniczym firmy była pierwsza płyta zespołu Arka Noego pt.: „A GU GU” (2000).

Od 2002 r. firma dysponuje własnym profesjonalnym studiem nagraniowym. Tu powstały następne płyty Arki Noego oraz takie jak: Noahs Kids – „Hip hip hurra – Alleluja”, Armia – „Ultima Thule”, Maleo Reggae Rockers – „Reggaemova”, 2TM2,3 – „888”, „dementi”, Habri Jama, Babayaga Oyo, The Old Cinema, New Life M – „live”, Sun Guest, Tomasz Budzyński – „Luna”.

Od 2000 r. agencja jest głównym organizatorem tras koncertowych Arki Noego i tras akustycznych 2TM2,3, a od 2003 r. zajmuje się kompleksowym nagłaśnianiem koncertów, festiwali, ewentów i programów TV[1].

Bibliografia

1. 

http://www.sdc-nexo.pl/.
Strona internetowa S.D.C [odczyt: 11.07.2016].