Sonic Records

Zgłoszenie do artykułu: Sonic Records

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Sonic Records

Sonic

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.sonicrecords.pl/

Adres stacjonarny:

ul. Mścisławska 6, 01-647 Warszawa

Informacje

Sonic Records warszawska wytwórnia fonograficzna powstała w 1991 r. Jej specjalność to muzyka alternatywna oraz pop i rock. Sonic Records to wyłączny przedstawiciel w Polsce niezależnych firm fonograficznych: Beggars Banquet Group, Epitaph, Irma Records, Wagram, Cherry Records i innych.

W ofercie wydawniczej firmy znajduje się wiele polskich wykonawców, poczynając od SexBomby poprzez Seweryna Krajewskiego, a na Kombi kończąc. Katalog Sonic Records obejmuje również znane gwiazdy, takie jak Gotan Project, Radiohead, Lou Reed, Bauhaus, Bruce Springsteen, Donna Summer, Billy Joel czy Elvis Presley[1].

Bibliografia

1. 

http://www.sonicrecords.pl/
Strona internetowa wytwórni Sonic Records [odczyt: 22.04.2017].