Studio DR

Zgłoszenie do artykułu: Studio DR

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Studio DR

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.studiodr.pl/

Adres stacjonarny:

ul. Malinka 65D/2, 43-460 Wisła

Informacje

Studio rozpoczęło swoją działalność w 1986 r.

Konsultantem akustycznym był sam Rupert Neve, geniusz elektroniki studyjnej, twórca konsol Neve, później Focusrite, obecnie Rupert Neve Design. Standardem odpowiadało dobrym komercyjnym studiom w centrum Londynu.

Do dzisiaj używanych jest wielu urządzeń i oryginalnych instrumentów pamiętających początki działalności.

Właścicielem Studia jest Stowarzyszenie DEOrecordings, prowadzące również Radio CCM, Radio Fest, sklep płytowy oraz internetowe projekty chrześcijańskie platformy „SzukajacBoga.pl”, w tym drugie studio audio i studio wideo[1].

Bibliografia

1. 

http://www.studiodr.pl/.
Strona internetowa Studia DR [odczyt: 22.04.2017].