Game Over

Zgłoszenie do artykułu: Game Over

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Game Over

Data powstania:

1998

Informacje

Punkowy zespół Game Over powstał pod koniec 1998 r. w składzie: Tomasz „Chmieló” Chmielowiec – voc., g.; Łukasz „Polo” – g.; Andrzej „Birken” Łabuz – bg. i Michał „Jarząb” – dr. Po odejściu „Pola” i „Jarząba” do składu dołączyli członkowie rozpadającej się kapeli The Toilet Papers: Wojciech Kubiak – g. i Daniel Habas – dr.

Zespół występował w krakowskich klubach (m.in. Twierdza) i na kilku krakowskich przeglądach i festiwalach, jak: Fekusz w XII LO, Festiwal Artystyczny Młodzieży (FAM) i Lasówka. Grał także w Bielsko-Białej i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wykonuje muzykę łączącą oi punk, street punk i street core, co dokumentują m.in. covery The Analogs (Nasze ciała, Dzieciaki), Horrorshow (Piwo) i Defloracji (Butaprehm). W swoich szybkich utworach mówi – w duchu street punka – o życiu w specyficznym klimacie blokowisk Nowej Huty, gdzie wychowali się jego członkowie, m.in.: Ulica, HutaMecz[1].

Bibliografia