Little Maggie

Zgłoszenie do artykułu: Little Maggie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Little Maggie

Data powstania:

1988

Informacje

Warszawski zespół country utworzony w 1988 r. z inicjatywy Piotra Bułasa – bjo, z Edwardem Góreckim – bg., cb., Cezarym Makiewiczem – g., voc., Ireneuszem Rudnickim – mno, voc., którego w 1989 r. zastąpił Janusz Tytman. Zadebiutował w lutym 1988 r. w Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie. Brał udział w wielu koncertach w kraju i za granicą, m.in. w Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii i na Litwie. Dokonał archiwalnych nagrań dla Programu III Polskiego Radia. Wystąpił na Pikniku Country w Mrągowie w latach 1990–1993 oraz na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Country w Sopocie w 1992 r[1].

Bibliografia