Not For Boyz

Zgłoszenie do artykułu: Not For Boyz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Not For Boyz

Data powstania:

1996

Informacje

Zespół wokalny, tzw. boyband. Powstał jesienią 1996 r. w Poznaniu przy tamtejszym K&K Studio w składzie: Michał Gielniak, Robert Kalicki, Tomasz Matela, Marcin Mikołajczak. Wiosną 1997 r. zadebiutował singlem i teledyskiem Wybacz mi, promującym pierwszy CD Not For Boyz. Wziął udział w koncercie Przeboje List Przebojów na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej ’98 oraz w dwumiesięcznej trasie koncertowej Lata z Radiem[1].

Bibliografia