Play & Mix

Zgłoszenie do artykułu: Play & Mix

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Play & Mix

Data powstania:

1995

Informacje

Zespół powstał w 1995 r. Wykonywał własne wersje znanych piosenek takich artystów jak Maria Koterbska, Piotr Szczepanik, zespołu „Wawele”. Tworzył również własne aranżacje i interpretacje piosenek z lat 30-tych oraz prezentował taneczne wersje polskiej muzyki biesiadnej. Najbardziej rozpoznawalnymi płytami zespołu są „Tekno Biesiada”, „Tekno Biesiada 2” oraz „Czarodzieje”.[1].

Bibliografia

1. 

http://www.djwitus.pl/historia
Oficjalna strona internetowa Witolda Walińskiego [odczyt: 18.11.2022].

2. 

https://www.polotv.pl/wykonawca/play--mix_1498883/
Strona internetowa telewizji Polo Tv [odczyt: 18.11.2022].