Piosenki

Zgłoszenie do artykułu: Piosenki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Balkan Elektrique

główny wykonawca

Fiolka

główny wykonawca

wokal

Starosta, Sławomir

główny wykonawca

instrumenty klawiszowe, wokal

Affek, Artur

główny wykonawca

gitara

Chróst, Winicjusz

główny wykonawca

gitara

Kowalewski, Wojciech

główny wykonawca

perkusja, instrumenty perkusyjne

Paczkowski, Rafał

główny wykonawca

instrumenty klawiszowe, chórki

Sierocki, Marek

główny wykonawca

akordeon

Szarecki, Jerzy

główny wykonawca

trąbka

Wawrzynowicz, Bogdan

główny wykonawca

gitara basowa, gitara

Zawadzki, Jarosław

główny wykonawca

flet, saksofon

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://www.polskirock.art.pl/
Strona internetowa Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 25.10.2015].