Zgłoszenie do artykułu: Deuter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Deuter

Wykonwca wg wydawcy:

Dezerter

Data wydania:

1995

Wydawca:

Polton

Numer katalogowy:

CDPL 081

Nośnik:

CD

Czas trwania:

56:01

Data nagrania:

wrzesień 1995

Miejsce nagrania:

studio Winicjusza Chrósta

Infomacje

Płyta zawiera wybór utworów Deutera, nagranych w nowych aranżacjach. Na tej płycie gościnnie zaśpiewał Paweł Kelner (wokalista Deutera), wziął też udział w trasie koncertowej promującej płytę[2].

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

https://www.dezerter.com/dyskografia
Oficjalna strona internetowa zespołu Dezerter [odczyt: 02.01.2014].