Wibracje

Zgłoszenie do artykułu: Wibracje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Jeżowska, Majka

główny wykonawca

wokal, pianino

Baron, Piotr

główny wykonawca

saksofon tenorowy

Jakubek, Zbigniew

główny wykonawca

instrumenty klawiszowe

Logan, Tom

główny wykonawca, aranżacja

gitara akustyczna, gitara, programowanie, instrumenty klawiszowe

Pospieszalski, Marcin

główny wykonawca

gitara basowa

Ryszka, Andrzej

główny wykonawca

perkusja

Regulski, Jacek

realizacja dźwięku

Galas, Aleksander

realizacja dźwięku

Laska-Wołek, Aleksandra

fotografie, projekt graficzny

Zdebiak, Antoni

fotografie

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://kppg.waw.pl/Strona%202019/etykiety.php?plyta=1761
Katalog Polskich Płyt Gramofonowych [odczyt: 29.04.2015].