Zgłoszenie do artykułu: Haiku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Jopek, Anna Maria

główny wykonawca, producent

wokal, kalimba

Ozone, Makoto

główny wykonawca, producent

fortepian

Dobrowolski, Paweł

główny wykonawca

perkusja, instrumenty perkusyjne

Fukuhara, Tomohiro

wykonawca gościnny

flet

Kubiszyn, Robert

główny wykonawca

akustyczna gitara basowa, kontrabas, wokal

Nazaruk, Piotr

główny wykonawca

wokal, flet, cytra

Mieczkowski, Tadeusz

realizacja dźwięku

Kydryński, Marcin

fotografie

Mrożewska, Katarzyna

projekt graficzny

Bibliografia

1. 

http://anna-maria-jopek.com/
Oficjalna strona Anny Marii Jopek [odczyt: 19.05.2015].

2. 

http://www.polskirock.art.pl/
Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 19.05.2015].