To tu, to tam

Zgłoszenie do artykułu: To tu, to tam

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

To tu, to tam

To-tu-to-tam

Wykonwca wg wydawcy:

Turnau Grzegorz

Data wydania:

2010

Wydawca:

Pomaton EMI

Numer katalogowy:

9192482

Nośnik:

CD

Czas trwania:

48:19

Infomacje

Album został zededykowany Marynie Barfuss oraz Antoninie Turnau[2].

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard.

2. 

http://www.turnau.com.pl/.
Oficjalna strona internetowa Grzegorza Turnaua [odczyt: 06.07.2014].

3. 

http://www.archiwumrocka.art.pl/.
Strona internetowa Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 06.07.2014].