Abramowicz, Karolina

Zgłoszenie do artykułu: Abramowicz, Karolina

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Abramowicz, Karolina

Data urodzenia:

16 sierpnia 1992

Miejsce urodzenia:

Lubaczów

Informacje

Ukończyła prawo i amerykanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Razem z koleżankami założyła w 2015 r. Kabaret A Jak!

Koleżanki zazdroszczą jej tego, że gdy wyjdzie na scenę, zasadniczo nie musi nic robić, bo już się wszyscy śmieją. W A jak! występuje, śpiewa, gra (okazjonalnie na klawiszach) oraz rozwiązuje konflikty członków kabaretu z prawem. Jest duże prawdopodobieństwo (bliskie 120%) że gdy zadzwonisz do kabaretu, to ona odbierze telefon[1].

Bibliografia

1. 

Kozłowska, Agnieszka.
Wywiad Agnieszki Kozłowskiej z Kabaretem A Jak! przeprowadzony 15 września 2018 r.