Alszer, Wojciech

Zgłoszenie do artykułu: Alszer, Wojciech

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Alszer, Wojciech

Pseudonim:

Fokus

Fokusmok

Data urodzenia:

13 marca 1980

Informacje

Polski producent i artysta hip-hopowy, znany także pod pseudonimami Fokus i Fokusmok, współtwórca Paktofoniki i Pokahontaz, współnominant do Paszportu „Polityki”, współlaureat Fryderyka i złotej płyty za album Paktofoniki „Kinematografia”. Współnominant do Fryderyka za album „Pijanych Powietrzem – Zawieszeni w Czasie i Przestrzeni”. Od 1996 r. w swojej karierze współpracował z artystami takimi jak: Rahim (z którym tworzy formację Pokahontaz), Magik, Pezet, Fisz, HST, Donguralesko, O.S.T.R., Ras Luta, PIH, Aes, Gutek[1].

Bibliografia

1. 

http://www.hiphopedia.info/.
Strona poświęcona formacji PFK Kompany [odczyt: 30.11.2013].