Bracichowicz, Tomasz

Zgłoszenie do artykułu: Bracichowicz, Tomasz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Bracichowicz, Tomasz

Pseudonim:

Joseph

Data urodzenia:

8 września 1967

Miejsce urodzenia:

Kielce

Informacje

Polski muzyk rockowy. Gra na instrumentach klawiszowych i gitarze. Jest także kompozytorem oraz producentem muzycznym programów telewizyjnych. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.

Absolwent Wydziału Historii Akademii Świętokrzyskiej. W latach 1988-89 występował w rockowym zespole Ira, z którym nagrał płytę Ira, wydaną w grudniu 1989 r. Wystąpił gościnnie na płycie 1993 rok, grając w utworze Wiara na fortepianie. Wystąpił także gościnnie na jubileuszowym koncercie z okazji 15-lecia istnienia zespołu, który odbył się 25 września 2003 r. w radomskim amfiteatrze.

Od 1992 r. jest członkiem i współzałożycielem zespołu Mafia, z którym wydał 6 albumów. W latach 2009-2013 producent i kierownik zespołu Izabeli Trojanowskiej.

Jest bratem Marcina Bracichowicza[2].

Bibliografia

1. 

http://www.mafia.kielce.pl
Oficjalna strona internetowa zespołu Mafia [odczyt: 13.05.2009].

2. 

http://www.polskirock.art.pl/
Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 23.07.2016].