Kamiński, Wojciech

Zgłoszenie do artykułu: Kamiński, Wojciech

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Kamiński, Wojciech

Data urodzenia:

25 maja 1973

Informacje

Artysta kabaretowy, aktor, autor tekstów, członek Kabaretu Jurki. Występował także ze swoim solowym programem jako „Znany Wojtek Kamiński”. Jako aktor i kierownik produkcji brał udział w filmach: Robin Hood – czwarta strzała, Dr Jekyll i Mr Hyde według wytwórni A’YoY, Baśń o ludziach stąd, Zamknięci w celuloidzie[2]. Występuje w serialu improwizowanym Spadkobiercy. Wraz z Przemysławem Żejmo prowadził program Śmiechu warte w TVP1. Juror na festiwalach kabaretowych[1].

Bibliografia

1. 

www.jurki.art.pl
Strona internetowa Kabaretu Jurki [odczyt: 03.12.2016].

2. 

Kozłowska, Agnieszka