Kidawa, Jarosław

Zgłoszenie do artykułu: Kidawa, Jarosław

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Kidawa, Jarosław

Pseudonim:

Jasiu

Data urodzenia:

1969

Informacje

Gitarzysta, kompozytor, realizator i producent muzyczny współpracujący z wieloma znanymi artystami z kręgu polskiej muzyki popularnej i rockowej.

W 1991 r. założył zespół Mancu we Wrocławiu, który zawiesił działalność w 1994 r. Również w 1991 r. na krótko związał się z formacją Closterkeller.

Prowadzi własne studio nagrań „Kidawa-Studio” w Warszawie. Od lipca 2004 r. jest gitarzystą zespołu KSU. Od 2007 do 2009 był gitarzystą w zespole Małgorzaty Ostrowskiej. Od 2009 r. występuje na koncertach grupy Feel jako gitarzysta[1][2].

Bibliografia