Masłyk, Wacław

Zgłoszenie do artykułu: Masłyk, Wacław

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Masłyk, Wacław

Informacje

Piosenkarz i kompozytor; laureat Festiwalu Piosenki Studenckiej (Kraków 1972), członek Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych, Związku Artystów Scen Polskich oraz Związku Zawodowego Twórców Kultury. Od 1975 r. solista grupy wokalnej Partita, później współpracował z Orkiestrą Rozrywkową PRiTV w Katowicach pod dyrekcją Jerzego Miliana. Przez wiele lat koncertowałw kraju i  za granicą, występował w ramach Stołecznej Estrady, Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART oraz wrocławskiego IMPART-u. W 2001 r. nagrał swoją pierwszą autorską płytę „Wciąż marzę z Tobą być”[3].

Bibliografia

1. 

Hej w góry, w góry: piosenki o górach i włóczędze: śpiewnik studencki

2. 

Wolański, Ryszard

3. 

http://radiosupernova.home.pl
Oficjalna strona internetowa Wacława Masłyka [odczyt: 28.05.2014].