Piątek, Marek

Zgłoszenie do artykułu: Piątek, Marek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Piątek, Marek

Data urodzenia:

3 listopada 1968

Informacje

Zbierał doświadczenia w formacjach swingowych i bluesowych. Wziął udział wraz z bratem Pawłem w nagraniu wielu płyt jako sidemani. Na koncie mają również autorską płytę z kolędami. Marek Piątek to laureat kilku konkursów gitarowych. Jest muzykiem chętnie zapraszanym do współpracy (m.in.: Zbigniew Jakubek, Adam Kawończyk, Bernard Maseli), grywa w duecie z Jackiem Królikiem, a także z Waldemarem Malickim i formacjami tangowymi[1].

Bibliografia