Torres, Tomasz

Zgłoszenie do artykułu: Torres, Tomasz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Torres, Tomasz

Data urodzenia:

14 maja 1984

Miejsce urodzenia:

Sosnowiec

Informacje

Perkusista, absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. W latach 1997–2006 był członkiem zespołu Triology, założonego przez amerykańskiego klarnecistę Brada Terry’ego. Z tym zespołem dał ponad 300 koncertów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Współpracował z wieloma znanymi artstami sceny amerykańskiej i polskiej. Na stałe współpracuje z zespołami: Afromental, Krzysztof Urbański Quartet, Jose Torres (Salsa Tropical, ConSONantes, The Cuban Train), Quinteto Cubano oraz Optimystic[1].

Bibliografia

1. 

http://magazynperkusista.pl/
Strona internetowa Magazynu Perkusista [odczyt: 02.10.2015].