Szkoda łez: fokstrot-polka

Zgłoszenie do artykułu: Szkoda łez: fokstrot-polka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Szkoda łez: fokstrot-polka Aniołkiewicz, Czesław (muzyka)
Gaworski, Henryk (słowa)
Stryjkowski, Wiktor (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Aniołkiewicz Czesław, Gaworski Henryk, Stryjkowski Wiktor Obsada instrumentalna: saksofon I alt. Es, saksofon II tenor. B, saksofon III alt Es; trąbka B; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas; perkusja (mały, wielki bęben, talerz)

Tytuł:

Halo! Hula-hoop!: fokstrot Pasierb, Jan (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Rusek, Józef (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Pasierb-Orland Jan, Winkler Kazimierz, Rusek Józef Obsada instrumentalna: saksofon I alt. Es, saksofon II tenor. B; trąbka B; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas; perkusja (mały, wielki bęben, talerz)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 128

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3011

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 46

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 19 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 31 stycznia 1959 r. Teksty utworów zamieszczone na odrębnych stronach poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Sto tysięcy zmartwień, sto tysięcy trosk. Incipit utworu drugiego: Hula-hoop! Chwyć kolorowe koło! Na ostatniej stronie widnieje spis numerów, które ukazały się w tej serii: 218–126.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.