Ach! Powtórz raz jeszcze!: fokstrot

Zgłoszenie do artykułu: Ach! Powtórz raz jeszcze!: fokstrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ach! Powtórz raz jeszcze!: fokstrot Tytuł oryginalny: Ach! Powtórz raz jeszcze!: foxtrot Arct, Jerzy Wiktor (muzyka)
Lewandowski, Adam (aranżacja)
Jastrzębiec-Rudnicki, Walery (słowa)
Jagodziński, Lucjan (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Arct Jerzy, Lewandowski Adam, Jastrzębiec Walery Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Data wydania:

1931 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Arcta

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

M. 747 A.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1932 : 458 ; 12314 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 4 stron o wymiarach 33 na 26 cm. Incipit utworu: Słyszałam raz przez radio twój głos. Nad nagłówkiem widnieje informacja: Przebój teatru „Nowy Ananas”. Utwór nagrany na płytach Syrena Elektro.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.