Ach! Powtórz raz jeszcze!: fokstrot

Zgłoszenie do artykułu: Ach! Powtórz raz jeszcze!: fokstrot

Ach! Powtórz raz jeszcze!: fokstrot Tytuł oryginalny: Ach! Powtórz raz jeszcze!: foxtrot Arct, Jerzy Wiktor (muzyka)
Lewandowski, Adam (aranżacja)
Jastrzębiec-Rudnicki, Walery (słowa)
Jagodziński, Lucjan (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Arct Jerzy, Lewandowski Adam, Jastrzębiec Walery Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

1931 (copyright)

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Arcta

Warszawa: J. Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

M. 747 A.

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1932 : 458

Biblioteka Jagiellońska 12314 III musicalia

Druk muzyczny składający się z 4 stron o wymiarach 33 na 26 cm. Incipit utworu: Słyszałam raz przez radio twój głos. Nad nagłówkiem widnieje informacja: Przebój teatru „Nowy Ananas”. Utwór nagrany na płytach Syrena Elektro.