Aria Micaëli z 3 aktu opery „Carmen”

Zgłoszenie do artykułu: Aria Micaëli z 3 aktu opery „Carmen”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Aria Micaëli z 3 aktu opery „Carmen” Tytuł oryginalny: Carmen. Aria Micaëli z 3. aktu Bizet, Georges (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Meilhac, Henri (słowa)
Halévy, Ludovic (słowa)
Krzetuska, Maria (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bizet Georges, Poźniak Włodzimierz Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Opera na Estradzie, 16

Data wydania:

1958

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3211

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 283

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera tekst utworu w języku polskim i francuskim. Nota biograficzna i portret kompozytora na zewnętrznej stronie okładki.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.