Aria Micaëli z 3 aktu opery „Carmen”

Zgłoszenie do artykułu: Aria Micaëli z 3 aktu opery „Carmen”

Aria Micaëli z 3 aktu opery „Carmen” Tytuł oryginalny: Carmen. Aria Micaëli z 3. aktu Bizet, Georges (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Meilhac, Henri (słowa)
Halévy, Ludovic (słowa)
Krzetuska, Maria (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bizet Georges, Poźniak Włodzimierz Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Opera na Estradzie, 16

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3211

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 283

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera tekst utworu w języku polskim i francuskim. Nota biograficzna i portret kompozytora na zewnętrznej stronie okładki.