Aria Nadira: romans z 1. aktu opery „Poławiacze pereł”

Aria Nadira: romans z 1. aktu opery „Poławiacze pereł” Tytuł oryginalny: Poławiacze pereł. Aria Nadira z 1. aktu Bizet, Georges (muzyka)
Romaniszyn, Bronisław (opracowanie)
Jeżewski, Zbigniew (opracowanie)
Carré, Michel (słowa)
Cormon, Eugène (słowa)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bizet Georges Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Opera na Estradzie, 13

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3016

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 234

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera tekst utworu w języku polskim i francuskim. Nota biograficzna i portret kompozytora na zewnętrznej stronie okładki.