Habanera: tango

Zgłoszenie do artykułu: Habanera: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Habanera: tango Brühne, Lothar (muzyka)
Stępień, Wacław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Brühne Lothar, Stępień Wacław Obsada instrumentalna: mandolinę lub skrzypce

Seria:

Mandolinista, 114

Data wydania:

1939 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Warszawa: Feliks Grąbczewski

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia „Zgoda” J. Klimczak i Spółka, Józef Konarzewski (kopiowanie, sztych nut)

Znak wydawniczy:

F. 410 G.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 stron. Wydany nakładem Feliksa Grąbczewskiego. Wariant tytułu: Co noc pieśni mi śpiewa wiatr. Incipit utworu: Zły los przerwał nasze sny. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz wiązanek na mandolinę i skrzypce.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.