Sześć pieśni: do słów ludowych

Zgłoszenie do artykułu: Sześć pieśni: do słów ludowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Sześć pieśni: do słów ludowych Bury, Edward (muzyka)
Wojtanowicz, Kazimierz (projekt okładki)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bury Edward Obsada instrumentalna: chór mieszany a cappella

Seria:

Polska Literatura Chóralna, 238

Data wydania:

1984

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

3

Data druku:

1984

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 4578

ISBN:

8322423691

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 277

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 40 stron o wymiarach 24 na 17 cm. Data copyright: 1962. Dedykacja: Stanisławowi Krukowskiemu, Dyrektorowi Chóru PR i TV we Wrocławiu. Zawiera następujące utwory:

  • Bystra wodicka,
  • Dyl dyl,
  • Matulu moja,
  • Hej jadą żołnierze,
  • Warkoczyk,
  • Mazur.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.