Rdzawe liście strząsa z drzew

Zgłoszenie do artykułu: Rdzawe liście strząsa z drzew

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rdzawe liście strząsa z drzew Burzyńska, Jadwiga (muzyka)
Przerwa-Tetmajer, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Burzyńska Jadwiga Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Cztery Pieśni: na jeden głos z towarzyszeniem fortepianu, 3

Data wydania:

1907

Miejsce wydania:

Lwów: Burzyńska, Jadwiga, Gubrynowicz i Schmidt; Warszawa: Gebethner i Wolff; Kraków: Stanisław Krzyżanowski

Miejsce druku:

Lipsk: F. M. Geidel (litografia)

Znak wydawniczy:

9

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 4993 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony. Wydany nakładem autorki. Składy główne w księgarniach: Gubrynowicz i Schmidt, Gebethner i Wolff, Stanisław Krzyżanowski. Tekst utworu w języku polskim i esperanto. Na stronie tytułowej fotografia autorki i winieta St. Winiarskiego.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.