Marsz pogrzebowy Fryderyka Chopina do słów Kornela Ujejskiego: me...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Marsz pogrzebowy Fryderyka Chopina do słów Kornela Ujejskiego: melodeklamacja „Dzwony” Tytuł oryginalny: Marsz pogrzebowy Fr. Chopina do słów Kornela Ujejskiego: melodeklamacja „Dzwony” Chopin, Fryderyk (muzyka)
Hertz, Michał (układ)
Ujejski, Kornel (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Chopin Fryderyk, Hertz Michał, Ujejski Kornel Uzupełnienie: muzyka Fryderyka Chopina (z sonaty B-moll op. 35) w sposób jaki była deklamowana na koncertach w Warszawie przez Jana Królikowskiego, Józefa Kotarbińskiego, Romana Żelazowskiego ułożył Michał Hertz ; słowa Kornel Ujejskiego Obsada instrumentalna: Na fortepian.

Data wydania:

1902 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Kijów: Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Kijów: J. Czokołow (sztych i druk)

Znak wydawniczy:

L. 1350 I.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 10267 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 8 stron o wymiarach 35 na 27 cm. Data cenzury: 02.04.1902.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.