Moje piosenki dla dzieci

Zgłoszenie do artykułu: Moje piosenki dla dzieci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Moje piosenki dla dzieci Cygan, Jacek (słowa)
Pągowski, Andrzej (ilustracje)
Kałkus, Maciej (opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Cygan Jacek

Data wydania:

1998

Miejsce wydania:

Warszawa: Agencja Wydawnicza „Morex”

Miejsce druku:

Lublana: Mladinska Knjiga (oprawa, druk)

ISBN:

8386848626

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1998 : 2345/4/273

Infomacje

Śpiewnik obejmujący 198 stron. Publikacja zawiera dedykacje: Mojej Mamie, gdy była dzieckiem.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.