Sześć pieśni: do słów Tadeusza Kończyca

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Sześć pieśni: do słów Tadeusza Kończyca Cylkow, Henryk (muzyka)
Kończyc, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Cyklow Henryk, Kończyc Tadeusz Obsada instrumentalna: głos z towarzyszeniem fortepianu

Data wydania:

1930 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Kraków: Akord (sztych, druk)

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 223 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 19 stron o wymiarach 35 na 25 cm. Zawiera teksty w języku polskim i niemieckim następujących utworów:

  • Jaśmin (Jasmin),
  • Te kwiaty (Die blumen),
  • Tulipany (Tulipen),
  • Powiędły bzy... (Mein flieder hold),
  • Ty tylko jedna... (Nur du, du eine),
  • Ktoś idzie zwolna (Jeman gecht leise).

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.