Akt 2. Aria Lizy: op. 68 nr 20

Zgłoszenie do artykułu: Akt 2. Aria Lizy: op. 68 nr 20

Akt 2. Aria Lizy: op. 68 nr 20 Czajkowski, Piotr Iljicz (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czajkowski Piotr Obsada instrumentalna: sopran z fortepianem

Opera: najpiękniejsze arie do śpiewu z towarzyszeniem fortepianu, Dama pikowa: opera w 3-ch aktach

1922 (copyright)

Warszawa, Kijów: Leon Idzikowski

Warszawa: Drukarnia Społeczna Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich

Znak wydawniczy:

Znak wydawniczy:

L. 7019 I.

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1977 : 1317/1 (125)

Druk muzyczny obejmujący 7 stron. Zawiera tekst utworu w języku polskim, niemieckim, rosyjskim. Wariant tytułu: Už polnoč’ blizitsja. Incipit utworu: Dochodzi północ. Na stronie tytułowej widnieje zapis: Édition P. Jurgenson.