Aria Hermana: z op. „Dama Pikowa”

Zgłoszenie do artykułu: Aria Hermana: z op. „Dama Pikowa”

Aria Hermana: z op. „Dama Pikowa” Tytuł oryginalny: Arja Hermana: z op. „Dama Pikowa” Czajkowski, Piotr Iljicz (muzyka)
Przesmycki, Stanisław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czajkowski Piotr, Przesmycki Stanisław Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Nuty Miniaturowe, 347

1925 (około)

Warszawa: Feliks Grąbczewski, Ignacy Rzepecki

Warszawa: Drukarnia Społeczna Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 38/39 : 1223

Druk muzyczny obejmujący 4 strony 20 na 15 cm. Wydany nakładem Feliksa Grąbczewskiego i Ignacego Rzepeckiego. Skład główny: Ignacy Rzepecki. Do opisu publikacji wykorzystano tytuł nagłówkowy. Wariant tytułu: Dama Pikowa. Arja Hermana. Incipit utworu: O wybacz mi moja wyśniona. Na stronie tytułowej widnieje zdjęcie Ignacego Dygasa oraz spis numerów, które ukazały się w tej serii: 304–334. Na ostatniej stronie również zamieszczono spis utworów, które ukazały się w tej serii: 208–351.