Aria Leńskiego: z II aktu op. „Eygeniusz Oniegin”

Aria Leńskiego: z II aktu op. „Eygeniusz Oniegin” Czajkowski, Piotr Iljicz (muzyka)
Puszkin, Aleksander Siergiejewicz (słowa)
German, Ludomił (słowa)
Garztecka, Irena (przygotowanie do druku)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czajkowski Piotr Uzupełnienie: muzyka Piotr Czajkowski; słowa wg poematu Aleksandra Puszkina; przekład z rosyjskiego Ludomił German Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Opera na Estradzie, 36

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3186

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 355

Druk muzyczny obejmujący 10 stron o wymiarach 31 na 23 cm. Zawiera tekst utworu w języku polskim i rosyjskim. Do opisu publikacji wykorzystano tytuł nagłówkowy. Wariant tytułu: Eugeniusz Oniegin. Aria Leńskiego z II aktu. Na stronie tytułowej zamieszczono notę o kompozytorze.