Dłonie nie kłamią

Zgłoszenie do artykułu: Dłonie nie kłamią

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Dłonie nie kłamią Czekalla, Jan (muzyka)
Zapert, Zbigniew (słowa)
Wawrzyniak, Zenon (słowa)
Rajewicz, Włodzimierz (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czekalla Jan, Zapert Zbigniew, Wawrzyniak Zenon Obsada instrumentalna: instr. in C (gitara); fortepian (organy); instr. in B; instr. in Es

Tytuł:

Urocza historia Pawelec, Władysław (muzyka)
Nowicki, Krzysztof (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Pawelec Władysław Obsada instrumentalna: instr. in C (gitara); fortepian (organy); instr. in B; instr. in Es

Seria:

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych

Data wydania:

1977 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej

Data druku:

1977

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia COK

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 23448 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący pięć składanych kart w obwolucie. Wydany w ramach serii pod redakcją Izabelli Kulikowskiej. Okładkę projektował Waldemar Andrzejewski. Tekst utworu zamieszczony również poza zapisem nutowym. Incipit utworu: Szliśmy w milczeniu. Na ostatniej stronie widnieje spis nowości Wydawnictwa Muzycznego Agencji Autorskiej dla zespołów orkiestrowych.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.