Niezwykły dzień: fokstrot

Zgłoszenie do artykułu: Niezwykły dzień: fokstrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Niezwykły dzień: fokstrot Tytuł oryginalny: Niezwykły dzień: foxtrot Czekalla, Jan (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Czyż, Wacław (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czekalla Jan, Winkler Kazimierz, Czyż Wacław Obsada instrumentalna: saksofon I alt Es (głos dyrekcyjny); trąbka B (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon; saksofon III alt Es; saksofon II tenor B; fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas; perkusja

Tytuł:

Nefretete: be-bop Wasowski, Jerzy (muzyka)
Bocheński, Jacek (słowa)
Czyż, Wacław (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wasowski Jerzy, Hosper Adam, Czyż Wacław Obsada instrumentalna: saksofon I alt Es (głos dyrekcyjny); trąbka B (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon; saksofon III alt Es; saksofon II tenor B; fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas; perkusja

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, 8

Data wydania:

1966 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe, „Synkopa”

Data druku:

kwiecień 1966

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1966 : 229

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 10 kart o wymiarach 25 na 18 cm. Teksty utworów zamieszczone poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Człowiek w głowę się skrobie. Incipit utworu drugiego: Codziennie widzę ją w kawiarni.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.