Uściśnij mnie: cza-cza

Zgłoszenie do artykułu: Uściśnij mnie: cza-cza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Uściśnij mnie: cza-cza Czekalla, Jan (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czekalla Jan, Winkler Kazimierz, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon I alt Es, II ten. B, III alt Es; trąbka B; skrzypce, akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara lub kontrabas

Tytuł:

Jakże nam się nie zakochać: slow-fox Habela, Jerzy (muzyka)
Rymkiewicz, Aleksander (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald Jerzy, Rymkiewicz Aleksander, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon I alt Es, II ten. B, III alt Es; trąbka B; skrzypce, akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara lub kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 233

Data wydania:

1961 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1961

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4420

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 508

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 15 maja 1961 r. Tekst utworu zamieszczony na odrębnej stronie poza zapisem nutowym. Incipit utworu: Co ja z tobą mam. Na ostatniej stronie widnieje wykaz numerów, które ukazały się w tej serii: 193–232.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.