Diabelski młyn: be-bop

Zgłoszenie do artykułu: Diabelski młyn: be-bop

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Diabelski młyn: be-bop Czerny, Edward (muzyka)
Thomys, Alojzy (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czerny Edward, Thomys Alojzy Obsada instrumentalna: saksofon: I alt Es, II ten. B, III alt Es; fortepian (głos dyrekcyjny); trąbka B; skrzypce, akordeon (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas

Tytuł:

To tylko wiatr: beguine Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Sadowski, Roman (słowa)
Małecki, Henryk (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Sadowski Roman, Małecki Henryk Obsada instrumentalna: saksofon: I alt Es, II ten. B, III alt Es; fortepian (głos dyrekcyjny); trąbka B; skrzypce, akordeon (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 239

Data wydania:

1963 (data druku)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4451

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 185

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 12 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 6 lipca 1963 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Zawiera datę copyright: 1961. Tekst utworu zostały zamieszczony na odrębnej stronie poza zapisem nutowym. Incipit utworu: Noc już zawiesza lampy gwiazd. Na ostatniej stronie zamieszczono spis numerów, które ukazały się w tej serii: 199–238.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.