Ja nie mam nic!: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Ja nie mam nic!: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ja nie mam nic!: slow-fox Daniłowski, Władysław (muzyka)
Friedwald, Wiktor (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dan Władysław, Krystjan Wiktor Obsada instrumentalna: fortepian, śpiew, skrzypce, mandolina

Seria:

95-Groszowa Biblioteka Przebojów: w układzie na fortepian, śpiew, skrzypce, mandolinę, 7

Data wydania:

1931 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Drukarnia Bankowa” (druk), J. Konarzewski (litografia)

Znak wydawniczy:

L. 7238 I.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc] 32 : 455

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 27 na 18 cm. Incipit utworu: Gdzie miasta pomruk nie sięga. Na stronie tytułowej znajduję się zdjęcie Eugeniusza Bodo. Nad nagłówkiem widnieje informacja: Wielki sukces Eugeniusza Bodo w teatrze „Wesołe Oko”. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz numerów, które ukazały się w tej serii: 1–7 oraz wykaz numerów (1–9) z serii: Wydawnictwo „Jastrząb”.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.